اموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

  اموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

  مشخصات آموزش

 • 0 out of 5 based on 1 customer rating
  0
   
  امتیاز از
    1 رای
 •   تعداد جلسات18  جلسه
    زمان دوره06:13:27
    حجم دوره600 مگابایت
    قیمت۶۹,۰۰۰ تومان

دوره تخصصی آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس | فیلم آموزش ساخت وب سایت فروشگاهی با وردپرس | آموزش فروشگاه ساز wordpress

به نام خدا.سلام دوستان. با اموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس در خدمت تمام عزیزان فعال در حوزه طراحی وب سایت چه با wordpress چه بدون wordpress هستم.

دوستان و همراهان سخن رو کوتاه می کنیم و به بحث در مورد دوره تخصصی آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس وردپرس می پردازیم. همه روزه در تمام دنیا شاهد این هستیم که وب سایت های متعدد فروشگاهی زیادی با برنامه نویسی از بیس با زبان های ASP یا PHP طراحی می شود. حال در این میان برنامه هایی وجود دارند که کار ما را در تولید فروشگاه بدون نیاز به دانش برنامه نویسی راحت می کنند از این رو طی دو ماه وقتی که صرف تولید این دوره شد سعی کردیم تا دوره ای کاملا تخصصی و جامع برای ساخت وب سایت فروشگاهی با وردپرس تولید کنیم که شما عزیزان بتوانید از پس نیاز های خودتان برای ایجاد و ساخت فروشگاه با wordpress بر بیاید. بنا بر این افزونه ای که در اینجا به شما آموزش داده میشه برای تولید فروشگاه افزونه جهانی EDD هست که صد البته این افزونه ماژول محصولات پستی نداشت که این افزونه رو به همراه این دوره به صورت هدیه تقدیمتون می کنم و در صورتی که بخواید افزونه رو مجزا تهیه کنید هم مبلغ این افزونه ۴۰ هزار تومان با تخفیف ویژه خواهد بود که البته در کنار این افزونه یک افزونه افزودن فیلد های اضافه مثل شماره تلفن به EDD به همراه آموزش استفاده از افزونه افزودن فیلد های بیشتر به EDD هم تقدیمتون میشه. این دوره رو به صورت کاملا جذاب و پروژه محور تقدیم روی گل شما می کنیم.

معمای تولید این آموزش چیست ؟

qافزونه ای وجود داشت به نام wpshop و با مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به فروش می رسید و تقریبا کاملا ترین افزونه موجود برای راه اندازی فروشگاه با وردپرس محسوب میشد.  ما این افزونه رو برای وب سایت های متعددی نصب کرده بودیم که برای هر دامین باید مجدد خریداری میشد و روی اون دامین اکتیو می شد و این اواخر هم فروشش لغو شد . و به قول معروف حق ناشر رو هم رعایت کرده بودیم منتهی این اواخر یعنی یکی دو سال آخر به حدی پشتیبانی این افزونه ضعیف شد که ما در وب سایت دانشجویار رضایت کافی از کارکرد این افزونه نداشتیم لذا باتوجه به اینکه مسئله فروشگاه ساز برای ما خیلی مطرح و مهم بود برای رفع نیازهای خودمان هم که شده خواستیم سراغ سیستم دیگری برویم و در حال حاظر در تمام دنیا این سیستم همه گیر شده و تصمیم گرفتیم باتوجه به اینکه افزونه EDD آموزش کاملی تو کل نت نداره برای اولین بار در تمام دنیا ، هم یه آموزش کامل از این ماژول تولید کنیم هم یه افزونه محصولات پستی براش مهیا کنیم و در کنار افزونه محصولات پستی افزونه افزودن فیلد های اضافه از قبیل تلفن همراه رو تولید کنیم لازم به توضیح می باشد که این سیستم نیازی به اکتیو کردن در دامین های مخلفت و صرف هزینه های سنگین ندارد و کاملا رایگان می باشد.

پیش نیازهای این دوره

 • این دوره فاقد هرگونه پیش نیازی هست.
 • اموزش به صورت ۰ تا ۱۰۰ و از مقدماتی تا پیشرفته خواهد بود
 • پس از این دوره به راحتی میتونید هرنوع فروشگاهی برای عرضه محصولات دانلودی پیاده کنید.

سرفصل های این دوره اموزشی

 • اموزش کامل نصب ورپرس روی هاست
 • اموزش کامل فروشگاه ساز وردپرس
 • اموزش اتصال به درگاه بانک پی لاین
 • اموزش اتصال به درگاه بانک ملت
 • اموزش فروش محصولات به صورت پستی و دریافت لینک دانلود
 • هماهنگی تمام قالب های وردپرس با افزونه فروشگاه ساز

مهم ترین سرفصل های دوره :

 • راه اندازی فروشگاه وردپرسی با قابلیت اتصال به سیستم های واسط پرداخت و اتصال به درگاه های بانکی مثل ملت و… به همراه سیستم محصولات پستی !
 • آموزش اتصال فروشگاه ساز به تمام درگاه های بانکی واسط مثل پی لاین – زرین پال – جهان پی – پارس پال و…
 • آموزش اتصال فروشگاه ساز بهدرگاه بانک ملت – ملی – صادرات و…
 • ارائه ماژول پستی ۴۰ هزارتومانی که در تمام دنیا مشابهی برای افزونه EDD ندارد
 • آموزش هماهنگی تمام قالب های وردپرسی با افزونه فروشگاه ساز
 • آموزش کامل فروشگاه ساز وردپرس با توضیحات تمام استراتژی های فروش محصولات پستی و دیجیتال دانلودی
 • این دوره دارای پشتیبانی هم هست ؟
 • بله.تمامی دوره های اموزشگاه سایت لرن دارای پشتیبانی میباشند.و شما با تهیه این اموزش میتوانید از طریق تلفن و چت یا ایمیل از پشتیبانی این اموزش بهره مند شوید.
 • هزینه دوره چگونه مشخص شده است ؟
 • هزنیه این دوره با توجه به اموزش جامعی که در هیچ کجای وب نیست بسیار پایین در نظر گرفته شده است.شما پس از مشاهده این اموزش میتوانید به راحتی فروشگاه اینترنتی برای مشتریان با حداقل ۵۰۰ هزار تومان راه اندازی کنید.پس توصیه میشه دوره را تهیه کنید.
 • با این اموزش میتونم فروشگاهی مثل دیجی کالا رو درست کنم ؟
 • نه! این اموزش برای طرحی فروشگاه محصولات قابل دانلود هست.حالا میتونید شما فیلم – عکس – اهنگ یا هر فایلی رو بفروشید.اما برای فروشگاه دیجی کالا برای محصولات غیر قابل دانلودی ایجاد شده است.
 • ایا با شرکت در این دوره بدون دانش برنامه نویسی می توانم فروشگاه محصولات پستی راه اندازی کنم ؟ بله
 • ایا با شرکت در این دوره بدون دانش برنامه نویسی میتوانم فروشگاه فروش محصولات دانلودی راه اندازی کنم؟ بله
 • ایا با شرکت در این دوره میتوانم هر چیزی را انلاین به فروش برسانم؟ بله
 • ایا در این دوره اتصال درگاه های بانکی مثل ملت – ملی – صادرات و … برای اتصال به فروشگاه ساز توضیح داده شده ؟ بله
 • ایا در این دوره اتصال سیستم های واسط پرداخت – پــــــــی لاین – زرین پال – جهان پی – پارس پال و … برای اتصال به فروشگاه ساز توضیح داده شد ؟ بله
 • ایا این دوره برای تمام کسانی که برنامه نویس هستن و یا اصلا با مبانی طراحی وب و برنامه نویسی اشنایی ندارد مفید است ؟ بله

شما با بیش از ۶ ساعت فیلم اموزش کاملا فارسی و روان با نحوه طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس اشنا خواهید شد.

نکته : دقت شود صدا و کیفیت ویدیو دمو یا همان پیش نمایش کیفیت اصلی نیست و صرفا جهت بالا نرفتن حجم فایل دمو به این شکل بهینه سازی گردیده و در ویدیو های اصلی شما با کیفیت HD فیلم ها را مشاهده خواهید کرد.

مشاهده جلسه اول:

مشاهده جلسه دوم:

مشاهده جلسه هیجدهم:

در صورتی که میخواهید یک فروشگاه پستی و دانلودی مشابه دیجی کالا ایجاد کنید.که دارای قالبی رسپانسیو باشد و به زیبایی محصولات کنارهم قرار بگیرند, اموزش ساخت فروشگاه اینتزنتی مشابه دیجی کالا با وردپرس را مشاهده کنید.

هزینه این دوره اموزش بیش از ۵۰۰ هزار تومان است که به منظور رفاه حال شما با قیمت بسیار کم عرضه شده به علاوه اینکه این اموزش به همراه افزونه محصولات پستی که به ارزش ۴۰ هزار تومان است به صورت رایگان تقدیم شما میشود.

اگر هر رشته ای هستی و اصلا یک خط کدنویسی هم بلد نیستی و اصلا طراحی وب و فروشگاه بلد نیستی و میخواهی برای مشتری خود یک فروشگاه طراحی کنی و بیش از ۵۰۰ هزار تومان از او پول بگیری این دوره را تهیه کن.پس منتظر چی هستی.همین الان در اموزش شرکت کن و میلیونر شو.

1 review for اموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

 1. 4 out of 5


  :

  با عرض سلام و احترام
  برای ساخت فروشگاه چرا از افزونه ووکامرس استفاده نشده


  • :

   سلام.برای ساخت فروشگاه هایی که محصولات مجازی یا قابل دانلود عرضه میکنند از افزونه ووکامرس استفاده نمیشود.و زمانی محصولات شما پستی نیستند توصیه میکنیم از همین اموزش استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهندس خاشعی

سایت لرن از بهمن ماه 1393 فعالیت خود را در زمینه ی تهیه ی ویدئوهای آموزشی فارسی آغاز نمود و بعد از گذشت تقریبا دو سال توانسته است به مرجعی برای دانشجویان و علاقه مندان به مباحث مختلف کامپیوتری شود.

  مشخصات مدرس

مهندس خاشعیسایت لرن از بهمن ماه 1393 فعالیت خود را در زمینه ی تهیه ی ویدئوهای آموزشی فارسی آغاز نمود و بعد از گذشت تقریبا دو سال توانسته است به مرجعی برای دانشجویان و علاقه مندان به مباحث مختلف کامپیوتری شود.
  سایر محصولات

میخوای طراح وب بشی ؟

از وردپرس و سئو تا طراحی وب حرفه‌ای و تجربه کاربری، هر چیزی که برای یه وبسایت خوب لازمه اینجاست.

شروع کن

میخوای بازی ساز بشی ؟

یاد بگیر چطوری برای موبایل یا کامپیوتر بازی پیاده کنی و اونو در بازار بزاری و کسب درامد کنی

شروع کن

كپی برداری از مطالب سایت لرن در وب سایت ها و وبلاگ ها به صورت متن کامل یا بخشی از آن از نظر قانونی و شرعی حرام بوده و سایت لرن هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد.

وب سایت سایت لرن حق استفاده از محصولات را تنها به کسانی می دهد که نسخه اصلی را تهیه و بابت آن پرداخت نموده اند و این افراد اجازه استفاده گروهی این محصولات و یا فروش به هر طریقی (از جمله خرید گروهی) را نخواهند داشت.

خرید، دانلود و استفاده از کلیه نسخه های کپی شده از لحاظ قانونی و شرعی حرام می باشند.

در صورتیکه تاکنون از نسخه کپی شده ای استفاده نموده اید،‌جهت کسب رضایت صاحب اثر می توانید درخواست خود را از طریق فرمتماس با ما ارسال کنید و هزینه را واریز نماید